“1993 Yılından Beri Ofis Otomasyonu Ve Bilişim Endüstrisinin Kuruluşlarından Biri Olan Firmamızın Uzun Yıllardır Kesintisiz Fotokopi – Yazıcı- Tarayıcı Satışı, Kiralaması , Sarf Malzemesi Ve Teknik Servis Hizmeti Vermektedir.

” Firmamızda 30’Un Üzerinde Profesyonel Kadro Ile Çalışmaktayız. 12 Adet Araçlı Teknisyen 3 Yaya Teknisyen Ayrıca, 2 Adet Şirketten Uzaktan Destek Veren Teknisyen Kadrosuna Sahibiz. İlk Önceliğimiz Eğitimli Teknisyenlerle Arızaya Anında Müdahele Etmektir. Firmamız 1200 Metrekare Gibi Büyük Alanda; Sürekli Stok Makine , Toner Ve Yedek Parça Tutmaktadır.

” Yıllar Önce Ilk Kez Basit Kiralama Sistemini Uyguladığımızda Sektörümüzden Bir Çok Firma Bu “Delilik” Diye Nitelendirmişti. Şu An O Firmalar Ve Yüzlercesi Bizim Açtığımız Yolu Takip Etmek Zorunda Kalmıştır. Türkiye’de, Ofis Dokümantasyonu Alanında, Sunulan Hizmet Ve Ürün Çeşitliliği Açısından Geldiğimiz Kilit Noktada Birçok Çözüm Odaklı Projenin Altına Imzamızı Atmaktan Gurur Duyuyoruz. Sayfabaşı Kopyabaşı Kiralama Sisteminde Öncü Kuruluştur.

“Ürün Gamimizdeki Sistemler Ile Ilgili Çözüm Önerilerimizde, Her Ürün Için Vermiş Olduğumuz Makine Satış , Kiralama , Yıllık Bakım Anlaşması Olduğu Gibi, Kopya Başı Maliyet Üzerinden Yapılmış Olan Sözleşme Gereğince Teknik Servis Hizmetlerimiz, Firmamız Ilkesi Olan “Müşteri Memnuniyeti” Ne Dayanmaktadır.

” Yıllarca Türkiye Genel Dağıtıcılığı Yaptığımız Mitaco Fotokopi Yazıcı Markalı Ürünlerin Garanti , Toner Ve Servis Hizmeti Vermeye Devam Ediyoruz.

“Sayıları Binleri Aşan Değerli Müşterilerimizden Oluşan Saygın Referans Listemize Kıymetli Firmanızı Da Kazanabilme Daha Ayrıntılı Olarak Belirtilen Avantajları Sizler Adına Geliştirmek Amacımızdır.
“Elde Edeceğiniz Başarılarda Yanınızda Yer Almaktan Kıvanç Duyarız.

Firmamız Kyocera Türkiye’nin Yetkili Tekirdağ Üst Düzey Platinum Bayisidir.

Firmamız Kyocera Türkiye’nin Yetkili İstanbul Üst Düzey Platinum Bayisidir.

Call Now Button