Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


Hizmet Kalitemiz

Verimliliğinizi arttırıyoruz. Başak olarak müşterilerimizin döküman işlemlerini her zaman kaliteli ve süratli bir şekilde yerine getirebilmeleri için kiralanan cihazlarımızın rutin takiplerini yapmakta , müşterilerimiz bakım talep etmeden cihazlarımızın bakım dönemleri gelmeden bakımlarını yerine getiriyoruz. Baskı ömürlerinin son evrelerinde henüz ihtiyaç duyulmadan ihtiyaç duyulan bozulma riski olan parçaların değişimlerini ücretsiz şekilde gerçekleştiriyoruz , böylelikle işlemlerinizi devamlı ve kaliteli şekilde yerine getirebiliyorsunuz.

Kısacası mı ? Verimliliğinizi Arttırıyor ve Sürdürüyoruz.

Dökümantasyonlama Teknolojilerinde Yerimiz

Başak Dev Marka ile Hizmet Verir. Dünyada devamlı kendini yenileyen teknoloji , her gün artan iş hacmi göz önüne alındığında baskılama, dökümantasyonlama ihtiyaçlarına yönelik teknolojik gelişmelerde oldukça çoğaldı. Ancak bu gelişmeleri her fotokopi markası yerine getiremedi. Baskı çözünürlükleri, sarf malzeme ömür uzunlukları, toner kalitesi, opsiyonel ürünlerdeki gelişmeler, cihaz hızları vb. faktörler önemli markaların öne çıkmalarını sağladı. Başak olarak bu markalardan Kyocera markasıyla çalışıyor ve günümüz ihtiyaçlarına uygun yeni teknolojiler ile sizlere hizmet veriyoruz.

Yazdırma işlemleriniz için bilgisayarınızın olması gerekmez.

Telefonunuz ile Çıktı Aldırabilme İmkanı Sunar. Başak’tan kiralanan tüm networklü cihazlardan akıllı telefonlar aracılığıyla çıktı alabilirsiniz.

Baskılama Giderlerinizi Raporlayarak Kontrollerini Sağlıyoruz

Kullanıcı Şifrelendirme-Kotalama İşlemleri.Fotokopi giderlerinizi kontrol altına alabilmek için belirli dönemlerde detaylı raporlandırmalar yaparak,ofislerin ve kullanıcıların geçmişe dönük baskılama işlemlerini , renkli ya da siyah beyaz çıktı kullanımlarını analiz edebileceksiniz.İleriye dönük talep ederseniz kullanıcılara kotalama tanımlandırarak giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Tüm Kullanıcılara Tek Fotokopi Tek Yazıcı size Tek Bir Ürün Yeter

Network Ağındaki Tüm Kullanıcıların İhtiyaçlarını Tek Cihaz Karşılar. Başak’tan kiralanan tüm cihazlar network üzerinden ağdaki tüm kullanıcılara Yazdırma, Tarama ve Fax hizmeti sağlayabilir. Çok kullanıcıların olduğu ofislerde ortalama 30 kullanıcı için tek cihaz gerekli tüm ihtiyacı karşılayabilir. Kullanıcı kutularında ofis çalışanları tanımlandırılarak hızlı şekilde kendi mail adreslerine ya da klasörlerine tarama işlemlerini yapabilir, çıktılarını şifreli olarak gönderebilirler. Fazladan fotokopi makinası satın alıp giderlerinizi arttırmak yerine Başak bilg. sizin giderlerinizi minimalize ederek maximum verim sağlar. Ayrıca tüm kullanıcıların tüm fotokopi sorunlarının çözümünü de bu şekilde Başak Bilg. üstlenmiş olur.

Dünyanın Her Yerine Tarama Verilerinizi Gönderebilirsiniz.

Tarattığınız belgeleri istediğiniz kişilere gönderme imkanı sunar. Başak’tan kiraladığınız cihazlar ile yaptığınız tüm tarama işlemlerinde , çoklu ya da tekli istediğiniz mail adresine cihaz üzerinden gönderebilirsiniz. İsterseniz ağ üzerinden istediginiz bilgisayar a tarama yapar .Extradan bilgisayardan işlem yapmanız gerekmez.

Uygun Fiyatlar ile Kaliteli Hizmet

Kaliteli Hizmeti Ekonomik Fiyatlar İle Sunar. Kiralanan tüm cihazlarda En iyi kalitede , sarf malzeme , toner ve yedek parça kullanılır. Bu sayede baskı kalitesinde süreklilik sağlanırken aynı zamanda cihazların uzun süre arızalanmadan verimli çalışmasını sağlar. Kazancımızı müşterilerimizden yana kullanıyoruz.

Teknik Servis Kalitemiz

Teknik Servis Hizmetini En Kısa Sürede Verir. Kiraladığınız tüm yazıcıların teknik servis hizmeti , onarım hizmeti , yedek parça maliyetleri için hiç bir ücret tarafınızdan talep edilmez. Tüm giderler Başak bilg. tarafından üstlenmektedir. Her Bölgede araçlı Elemanlarımız mevcuttur aksi durum olmadıkca aynı gün servis hizmeti verilmektedir.

Call Now Button