FOTOKOPİ’ DE Sorunlar!

Sorun: Yüksek kopya fiyatları ve sürekli bozulan fotokopi makinaları ise… 

Cözüm : Dünyanın en uzun ömürlü, toner ve yedek parçalı makineleri ile, en az %80 ucuza mal edin!

Patentli Teknolojimiz ile son derece basit mantıkla üretilmiş fotokopilerimiz, sadece Micro toner kullanarak birçok problemden kurtardığı gibi, developer kullanmayarak maliyetinizide düşürür.

Drum ve diğer yedek parçalar eşdeğer rakiplerine göre 2-4 kat daha dayanıklıdır.

En küçük ölçekli yada yüksek hacimli şirketler için, 50 nin üzerinde multi-system fotokopi ve sade fotokopilerimiz mevcuttur.

Tüm ürünlerimizin alt yapısını, bildiğimiz mürekkep ve toner kartuş sistemi ile değil, sadece dökme toz toner ile çalışır.

BU SEBEBTEN KYOCERA ÜRÜNLERİ YILLARDIR EN ÇOK SATAN VE TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLERDİR.

Kyocera Document Solutions Türkiye, Uluslararası Bağımsız Araştırma Şirketi IDC’nin Verilerine Göre 2020 Yılında A3 Fotokopi Makinelerinde Türkiye Pazar Lideri Oldu.

Dünyanın Ve Türkiye’nin Öncü Teknoloji Markalarından Kyocera, Türkiye A3 Fotokopi Makineleri Segmentinde 2020 Yılında Da Liderliğini Sürdürdü. Uzun Ömürlü Ve Minimum Kesinti Süreli Makineleriyle, Bağımsız Araştırma Laboratuvarları Tarafından “Güvenilir” Ve “Çok Tavsiye Edilir” Olarak Ilan Edilen Kyocera’nın; Uzun Yıllardır Pazar Lideri Olmasında Müşterilerine Sunduğu Bu Güven Ve Hizmet Kalitesi Yatıyor.

Her 5 Makineden Biri Kyocera

Türkiye A3 Fotokopi Pazarının Liderliğini Senelerdir Elinde Bulunduran Kyocera, Bu Yıl Da %19luk Pazar Payıyla Pazarın Lideri Oldu. Son Kullanıcı Ürünlerinden Endüstriyel Yazıcılara Kadar Geniş Bir Ürün Portföyüne Sahip Kyocera, Tüm Fotokopi Ve Yazıcı Segmentlerinde De Geçtiğimiz Yıla Nazaran Büyüme Payını Artırdı

Ürünleri inceleyiniz yada formu doldurun size hızlıca fiyat için dönelim..

Fiyat Talep Formunu Doldurunuz Hızlıca Dönüş Yapacağız
Call Now Button