EN UYGUN FİYATLARLA fotokopi kiralama

Kiralamayı Nasıl’mı Yapıyoruz?


Sizden Istediğimiz Sadece Yıllık Kaç Adet Kopya Veya Çıktı Aldığınızı , Hangi Özelliklerde Makine Olacak , Kaç Adet Ürün Istediğinizi Bize Bildirmeniz.

Profesyonel Müşteri Temsilcilerimiz Isterseniz Telefonla , Mail Ile , Isterseniz Işyerinizde Sizleri Ziyaret Ederek Kopya ,Çıktılarınızın Adedine Göre Makine Modellerini Belirleyerek Sizler Için En Uygun Çözümü Üretecek En Uygun Ücretlendirme Ile Sizlere Teklif Sunacaktır.

Sunulan Teklif Için Anlaşmaya Varıldığı Takdirde Belirlenen Makineler Tamamen Ücretsiz Olarak Kurulacaktır.

Herşeydahil Sisteme Geçerek Makine, Toner,Yedek Parça ,Işçilik (Kağıt Hariç) Vs.. Gibi Birçok Masraftan Ve Sürpriz Maliyet Riskinden Kurtulmuş Olursunuz .

Siz Sadece Yıllık Toplam Çekim Ve Çıktılarınızın Ödemesini Aylık Taksitler Şeklinde Bize Yapıyorsunuz, Bizde Size Bunun Karşılığında Yıllık Bedava Kopya Veya Çıktı Adedi Veriyoruz.

Aylık Sınır Ve Adet Sıkıntınız Olmadan Gönül Rahatlığıyla Çıktı Alabilirsiniz Çünkü Çıktılarınız Aylık Değil Yıllık Anlaşma Adedine Göre Ücretlendirilecektir.

Kurumsal Kuruluşlara Isteğe Bağlı Tam Zamanlı Çalışan Personel Temin Edebiliyoruz. Kurumda Yedek Makine Ile Anında Değişim Müdahalesi Yapıyoruz.

 • Gelin Herşey Dahil Basit Kiralama Yapalım Karlı Çıkın
 • Makine Ücretsiz Bırakıyoruz Böylece Satın Alma Gideriniz Yok !
 • Amortisman’da Her Yıl Boşa Giden Masrafınız Yok!
 • Toner Ücreti Yok !
 • Yedek Parça Ve Servis Ücreti Yok!
 • Stok Maliyeti Yok !
 • Zaman Kaybı , Stres Yok !
 • Yıllık Ödeme Planınız Belli, Sürpriz Maliyetler Yok !
 • Kopyalama Faturası Kesildiğinden Net Gider Gösterirsiniz!
 • Sürekli güncellenen Yeni nesil ürünler Kullanırsınız.
 • Ücretsiz Adetli Olarak Yedek Toner Bırakıyoruz .
 • Başak Olarak Farkımız Koşulsuz, Cezasız, Süresiz Iade Hakkı Veriyoruz.
Kiralamada Kopya Başı Fotokopi Fiyatları Nasıl Ucuza Verebiliyoruz ?

Bizim Ana Işimiz Fotokopi Ve Çıktı Üzerine Gelişmiştir. Binlerce Müşteriye Hizmet Verirken Uzmanlaştığımız Konuda Maliyetlerimizi Çok Düşürdük. Buda Size Verdiğimiz Fiyatlara Indirim Olarak Yansıyor.

Nasılmı Yapıyoruz?

Tüm Ürünlerimizi Makine , Toner , Yedek Parça Direk Ithalat Veya Ana Firmadan Toptan Adetli Alıyoruz . 12 Araçlı Teknik Personel Ile Istanbul’da Her Bölgesinde Araçlı Teknik Elemanımız Bulunur . Böylece Yakıt, Zaman, Hız Olarak Avantajlı Maliyetimizi Düşürüyoruz. 2.Ele Düşen Kiralık Makinelerimizi Geri Dönüşümle Ya Da Yedek Parçaya Ayırarak Yine Maliyetimizi Azaltıyoruz. Bu Avantajımızı Size Verdiğimiz Ücretede Yansıtıyoruz. Böylece Kendi Makinenizdeki Maliyetinizin Altında Uygun Fiyatlar Verebiliyoruz.

Renkli Veya Siyah-Beyaz Yazıcı Fotokopi Makinesi Kiralamak Mı Yoksa Satın Almak Mı Daha Avantajlı?

Size Örnek Hesaplama Vereceğiz Kiralama Sisteminin Avantajlı Olacağını Inceleyiniz!

Detaylar için Tıklayınız…

Ayrıca Kopya Kirası Altında Fatura Geleceğinden Net Gidere Atarsınız.

Lakin Hesabımızı Inceleyince Yazıcı Kiralama Sistemi Çok Daha Karlı Olacaktır.

İşin Özü Kiralık Sistem Her Zaman Size Avantaj Sağlar.

Fotokopi Kiralama Düşünüyorsanız Dikkat Edilmesi Gerekenler..

Deneyimimiz Şunu Gösteriyor ; Ucuz Fiyat Verip Servis Geç Gelmesi , Toner Temini Uzaması , Arıza Günlerce Yapılamaması , Ucuz Tonerden Dolayı Kağıt Lekeli Çıkarması, Kağıt Sıkışması Gibi Doğan Zararlar Inanın Ucuz Zannettiğiniz Fiyatınız Zararınıza Olur.

Web Sayfalarında Yıllardır Kurulmuş Ve 10 Larca Çalışanı Varmış Etkisi Verenler Vardır. Menfaatınız Için Kiralama Hizmeti Alacağınız Firmadan Kuruluş Gazetesi , Ssk Çalışan Sayısını Isteyin Sitelerinde Yazdıklarıyla Kıyaslama Yapın.

Fotokopi Kiralama Fiyatı

Fotokopi Kiralama Fiyatı, Ortalama Bir Aralığa Sahiptir Fakat Net Bir Ücreti Yoktur. Bunun Sebebi, Kullanıcının Çekim Adedine Ve Ihtiyacı Olan Donanıma Göre Değişiklik Göstermesidir. Bu Yüzden Fiyatlar, Müşterilerimizle Karşılıklı Olarak Görüşülüp, Ihtiyaçlarının Tamamen Analiz Edilmesinden Sonra, Müşteri Temsilcilerimiz Tarafından Belirlenmektedir. Aksi Taktirde Gereksiz Yüksek Model Ile Gereksiz Para Israfı Yaşayabilir Ya Da Tam Tersi Yetersiz Model Seçilirse Yetersiz Makinede Sorunlar Yaşayabilirsiniz.

Siz De Ihtiyaç Duyduğunuz Fotokopi Makinesine Kopya Başı Birim Fiyatı Belirlemek Için Telefon Ya Da E-Posta Yoluyla Bize Ulaşabilirsiniz.

Hepsivar@Hepsivar.Com — — Acil Cep Tel: 05426520801

Call Now Button