“1993 yılından beri ofis otomasyonu ve bilişim endüstrisinin kuruluşlarından biri olan firmamızın uzun yıllardır kesintisiz fotokopi – yazıcı- tarayıcı satışı, kiralaması , sarf malzemesi ve teknik servis hizmeti vermektedir.

” Firmamızda 40’un civarında profesyonel kadro ile çalışmaktayız. 12 adet araçlı teknisyen 3 yaya teknisyen ayrıca, 2 adet şirketten uzaktan destek veren teknisyen kadrosuna sahibiz. İlk önceliğimiz eğitimli teknisyenlerle arızaya anında müdahele etmektir. Firmamız Esenler Tekstilkent / giyimkent ‘e kendi mülkiyetine ait 1200 metrekare gibi büyük alanda hizmet vermekte olup; sürekli stok makine , toner ve yedek parça tutmaktadır.

” Yıllar önce ilk kez Basit kiralama sistemini Uyguladığımızda sektörümüzden bir çok firma bu “delilik” diye nitelendirmişti. Şu an o firmalar ve yüzlercesi bizim açtığımız yolu takip etmek zorunda kalmıştır. Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. Sayfabaşı kopyabaşı kiralama sisteminde öncü kuruluştur.

“Ürün gamimizdeki sistemler ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz makine satış , Kiralama , yıllık bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz, firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

” Kyocera Fotokopi yazıcı markalı Ürünlerin Garanti , Toner, Arıza için Yetkili satış ve servis hizmeti veriyoruz.

“Sayıları Binleri aşan değerli müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize kıymetli firmanızı da kazanabilme daha ayrıntılı olarak belirtilen avantajları sizler adına geliştirmek amacımızdır.
“Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan kıvanç duyarız.

Firmamız Kyocera Türkiye’nin yetkili Tekirdağ üst düzey Platinum bayisidir.

Firmamız Kyocera Türkiye’nin yetkili İstanbul üst düzey Platinum bayisidir.

kyocera istanbul
Firmamız Esenler giyimkent sitesinde kendi mülkiyeti olan 1200 metrekare olan binamız.
Başak bilgisayar kyocera fotokopi yazıcı depomuz
Call Now Button