Kiralık yazıcımı arıyorsunuz?

Yazıcı Kiralama Ve Fotokopi Kiralama Nedir?

Neden Fotokopi Yazıcı Tarayıcı Satın Alma Yerine Kiralama Tercih Edilmeli?

Özellikle Renkli Fotokopi Ve Çıktı Maliyetiniz Yarı Yarıya Azalır.

Dokümantasyon Ihtiyacını Satın Alma Yerine Kiralama Sistemlerinden Biriyle Karşılamak Size Başlıca Bazı Avantajları Sağlar;

 • Yüksek Yatırım Maliyetlerinden Tasarruf Edin.
 • Makine Toner, Drum, Developer Vb. Sarf Malzeme Maliyetlerinden Tasarruf Edersiniz.
 • Ücretsiz Servis Ve Bakım Hizmeti
 • Ücretsiz Kurulum Ve Yer Değiştirme Hizmeti
 • Sıfır Maliyetle En Son Yeni Teknolojiyi Kullanma Fırsatı
 • Arıza Anında Yeni Makine Ekleme Değişim Hizmeti
 • KVKK Uyumlu Maksimum Baskı Güvenliği Imkanı
 • Kira Olarak Net Gidere Atılır Vergi Avantajı Olur.
 • Değişen Ihtiyaçlarınıza Ve Kapasitelerinize Göre Makine Büyültme Küçültme Imkanı Ile Güncelleme Yapılır.
 • Esnek Ve Özelleştirilebilir Anlaşmalar
 • Diğer Rakiplerimizden Farkımız Koşulsuz, Süresiz ,Cezasız Iade Hakkı Veriyoruz.
Müşteri Temsilcimiz Ile Görüşün Size Uygun Çözüm Bulalım!

Fotokopi/Yazıcı/Tarayıcı Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Almak Için Iletişim Bilgilerinizi Bizimle Paylaşmanız Halinde Müşteri Temsilcilerimiz En Yakın Zamanda Sizinle Iletişime Geçecektir.

Nasıl Uygulanır?

Fotokopi ,Yazıcı, Tarayıcı Kiralama Sisteminde Temelde Birkaç Farklı Uygulamamız Mevcuttur. Bunlar;

 • Kopya Başı Ücretlendirme Sistemi
 •  Leasing + Kopya Başı Ücretlendirme Sistemi
 •  Sahip Olduğunuz Makineler Üzerinden Kopya Başı Ücretlendirme Sistemi
 •  Özel Projelendirmeler
  • Kısa Süreli Kiralamalar
  • Sahip Olduğunuz Makinelere Ilave Firmamızca Kurulan Makinelerle Karma Sistem

Bu Sistemlerin Dışında Farklı Taleplerinize De Uygun, Değişebilen Çözümlerimiz De Elbette Mevcuttur.

A- Kopya Başı Ücretlendirme Basit Kiralama Sistemi: Sadece Kullandığınız Kadarını Ödeyin…

Bu Kiralama Sisteminde Fotokopi Makineleri Başak Bilgisayar Tarafından, Ihtiyaçlarınıza Ve Taleplerinize Uygun Şekilde Tedarik Edilerek Belirlediğiniz Adreslere Ve Departmanlara Ücretsiz Olarak Kurulur. Makinelerin Mülkiyeti Firmamıza Aittir Anlaşma Süresince Müşterinin Kullanımına Sunulur. Sadece Çıktı Ücreti Ödemiş Olursunuz.

Yıllar Önce Ilk Kez Bizim Uyguladığımız Basit Kiralama Sistemini Sektörümüzden Bir Çok Firma Bu “Delilik” Diye Nitelendirmişti. Şu An O Firmalar Ve Yüzlercesi Bizim Açtığımız Yolu Takip Etmek Zorunda Kalmıştır. Türkiye’de, Ofis Dokümantasyonu Alanında, Sunulan Hizmet Ve Ürün Çeşitliliği Açısından Geldiğimiz Kilit Noktada Birçok Çözüm Odaklı Projenin Altına Imzamızı Atmaktan Gurur Duyuyoruz. Sayfabaşı Kopyabaşı Kiralama Sisteminde Öncü Kuruluştur.

Seçenek 1: Seçtiğiniz Paket Adedi Kadar Bedava Kopya Hakkınız Olan Sistem;

Sizden Isteğimiz Aylık Kaç Kopya Ve Çıktı Adediniz Nedir? .Kotalı Kopya Başı Ücretlendirme Sisteminde, Aylık Siyah Beyaz Ve/Veya Renkli Çıktı Adetleriniz Ortalama Olarak Belirlenerek Buna Uygun Şekilde Aylık Bir Ücretlendirme Hesaplanır Ve Bu Ücret Aylık Ödenecek Minimum Ücreti Ifade Eder. Kota Aşımları Da Belirlenen Kopya Başı Birim Maliyetten Hesaplanır.

Kota Aşımı Olması Halinde De Yıl Sonunda Yine Aşılan Adet Ile Sayfa Başı Fiyat Üzerinden Çarpılacaktır. Bu Ceza Değildir Fazla Kullanılan Sayfabaşı Farktır. Kotanıza Ulaşılmaması Durumunda Da Minimum Faturalandırma Ücretiniz Uygulanacaktır.
Bu Sistemde Aylık Ödeyeceğiniz Meblağı Önceden Net Bir Şekilde Belirleyebilirsiniz. Ayrıca Bir Kota Ifade Ettiğiniz Için Birim Başı Ücretlendirmelerde De Avantaj Sağlayabilirsiniz

Formül;

Basit Kiralamada Mantıklı Olan Adet Siyah Beyaz 2.000 A4 Ve Yukarısı Çıktı Önerimizdir.

Basit Kiralamada Mantıklı Olan Renkli Için 1.000 A4 X 1.000 A4 S/B Yukarısı Önerimizdir.

Yukarıdaki Örnekler Makine Boyutu, Makine Adedi ,Sayfa Adetleri Yükseldikçe Fiyat Düşer Veya Artar.

Aylık Adetler Daha Düşük Ise Aşağıdaki Sistemler Menfaatiniz Için Daha Uygun Olur.

Seçenek 2: Kotasız Sistem

Kotasız Sistemde Herhangi Bir Aylık Ortalama Çıktı Adedi Belirtmenize Gerek Yoktur. Bu Sistemde Başak Tarafından Tedarik Edilecek Fotokopi Makineleri Için Sabit Bir Kira Bedeli Ve Kopya Başı Aldığınız Çıktı Adedi Kadar Ücret Ödersiniz.

Formül;

Ne Kadar Çekim Yaparsanız Sadece Onu Ödersiniz.

B- Leasing 24/36/48/60 Aylık + Kopya Başı Ücretlendirme Sistemi: Kullandığınız Fotokopi Makinelerinin Mülkiyeti Sizin Olsun…

Bu Sistemde Müşteri, Anlaşma Süresince Fotokopi Makineleri Için Sabit Bir Taksit Ödemeyi Taahhüt Eder Ve Anlaşma Sonunda Fotokopi Makinelerinin Mülkiyeti Müşteriye Geçer. Yine Anlaşma Süresince De Müşteri Başak Ile Kopya Başı Ücretlendirme Sistemi Ile Çalışır.
İhtiyacınız Olan Bu Makineleri Kiralamak Yerine Satın Alarak Sahip Olmak Istiyorsanız Fakat Yatırım Maliyeti Yükü Size Ağır Geliyor Yada Peşin Olarak Ödemeyi Istemiyorsanız Bu Sistem Tam Size Göre. Taksitle Ödeme Yapmak Ve Fotokopi Makinelerinin Toner, Drum, Developer, Bakım, Arıza Gibi Durumları Ile De Ilgilenmeden Çıktı Hizmetinizi Almak Leasing + Kopya Başı Ücretlendirme Sistemi Ile Mümkün.

Formül;

1 Adet Renkli Fotokopi Makinesi Ihtiyacınız Olduğunu Var Sayalım. Başak Olarak Yeni Fotokopi Makinelerinizi Yerinizde Ücretsiz Olarak Kuruyoruz. Makinenin Marka Ve Modeline Göre Belirlenen Leasing Ödemesinin De Aylık Ödersiniz. Buna Ek Olarak Da Kopya Başı Çıktı Ücretlendirmesi De Siyah Beyaz Için Ve Renkli Için Anlaşılır. Ay Sonunda Sadece Çektiğinizi Ödersiniz..
Anlaşma Sonunda Makine Leasing Ödemelerinizin Bitmesi Ile Makinelerin Mülkiyeti Firmanıza Geçecek Ve Taksit Ödemeniz Sona Erecektir. Bu Süreçten Sonra Dilerseniz Başak Ile Sadece Kopya Başı Ücretlendirme Sistemi Ile Çalışmaya Devam Edebilirsiniz.

C- Satın Aldıktan Sonra Veya Sahip Olduğunuz Makineleriniz Üzerinden Kopya Başı Ücretlendirme Sistemi

Firmanızda Halihazırda Kullandığınız Fotokopi Makinelerinin Toner, Drum, Developer, Bakım, Arıza Gibi Sarf Malzeme & Yedek Parça Tedariğinden Ve Işçiliğinden Yorulmuş Olabilir, Bu Işlemler Için Uygun Personeliniz Bulunmuyor Olabilir Ya Da Bu Gibi Ihtiyaçlara Zaman Ayırmak Istemiyor Olabilirsiniz. Bu Durumda Sahibi Olduğunuz Fotokopi Makinelerini Kullanmaya Devam Ederek Kopya Başı Ücretlendirme Sistemini Tercih Edebilirsiniz.
Tercihinizin Bu Yönde Olması Durumunda Teknik Ekibimiz Mevcut Makinelerinizin Sayaç Ve Durum Kontrollerini Yaparak Bir Tespit Raporu Hazırlar. Makineleriniz Iyi Durumda Ise Anlaşma Kapsamına Alınır. Fakat Makinelerinizin Durumları Iyi Değil Ve Bakım / Parça Değişimi Gibi Ihtiyaçları Var Ise Öncelikle Bunların Yapılması Yönünde Bir Görüş Bildirilir. Makineleriniz Anlaşma Kapsamına Dahil Edilebilecek Duruma Geldikten Sonra Kopya Başı Ücretlendirme Sistemi Ile Çalışmaya Başlanır.

Formül;

Ne Kadar Çekim Yaparsanız Sadece Onu Ödersiniz. Burada Önceden Tahmini Aylık Çıktı Adetleri Vermeniz Gerekmez. Ne Kadar Çekerseniz Odur. Anlaşılan Sayfabaşı Fiyatla Çarpılır.

D- Kurum’a Özel Alternatif Projeler.

Yukarıda Anlatılan Ve Örneklendirilen Sistemlerin Dışında Bazı Özel Durumlar Için Özel Çalışmalar Ve Projelendirmeler De Yapılabilmektedir. Özellikle Üniversiteler, Bankalar, Zincir Mağazalar, Kamu Kuruluşları Yada Belediye Iştirakleri Gibi Çeşitlilik Arz Eden Ihtiyaçlara Özel Çalışmalar Yapılmakta Ve Hizmet Sunulabilmektedir.
Karma Sistemler Ile, Sahip Olduğunuz Fotokopi Makinelerine Ek Yeni Ihtiyaçlarınız Doğrultusunda Başak Tarafından Sunulacak Fotokopi Makinelerini De Kapsayacak Şekilde Kopya Başı Ücretlendirme Sistemi Uygulanabilmektedir.
Ayrıca Kısa Süreli (Günlük, Haftalık, Dönemsel Vb.) Seminer, Toplantı, Müsabaka V.B. Organizasyonlar Için De Fotokopi Makinesi Kiralama Hizmetimiz Mevcuttur.
Günümüzde Pek Çok Özel Işletme Ve Kamu Iştiraki Doküman Çözümlerinde Satın Alma Yerine Kiralama Sistemini Tercih Etmektedir. Bunun En Büyük Sebebi Ise Fotokopi Makinelerinin Sarf Malzeme Tüketiminin Sürekli Olması Ve Dönemsel Bakımlar Gerektirmesidir. İşletmeler Ve Iştirakler Bu Sarf Malzemelerin Tedariki Ve Bakım Ihtiyaçları Ile Ilgili Zaman Kaybetmemek, Bunun Için Personel Istihdam Etmemek Ve Bu Ek Maliyetler Ile Karşılaşmamak Için Kiralama Sistemini Tercih Etmektedirler. Özel Şirketler, Okullar, Hukuk Büroları, Gümrük Firmaları, Tekstil Üreticileri, Perakende Satış Yapan Zincir Mağazalar, Kozmetik Üreticileri, Sanayiciler, Site Yönetimleri, Muhasebe Büroları Ve Daha Pek Çok Farklı Alanda Hizmet Gösteren Işletme Fotokopi Makinesi Kiralama Sistemi Ile Doküman Çözümlerinde Rahatlığın Ve Kolaylığın Avantajlarını Yaşıyor.

İsteğe Bağlı Personelimiz Sizin Iş Yerinde Tam Gün Çalışmaktadır. Tüm Yükünüzü Personelimiz Hizmeti Ile Karşılar.

Fotokopi Kiralama Fiyatı

Fotokopi Kiralama Fiyatı, Ortalama Bir Aralığa Sahiptir Fakat Net Bir Ücreti Yoktur. Bunun Sebebi, Kullanıcının Çekim Adedine Ve Ihtiyacı Olan Donanıma Göre Değişiklik Göstermesidir. Bu Yüzden Fiyatlar, Müşterilerimizle Karşılıklı Olarak Görüşülüp, Ihtiyaçlarının Tamamen Analiz Edilmesinden Sonra, Müşteri Temsilcilerimiz Tarafından Belirlenmektedir. Siz De Ihtiyaç Duyduğunuz Fotokopi Makinesine Kopya Başı Birim Fiyatı Belirlemek Için Telefon Ya Da E-Posta Yoluyla Bize Ulaşabilirsiniz.

Hepsivar@Hepsivar.Com — — Acil Cep Tel: 05426520801

Fotokopi Kiralama Düşünüyorsanız Dikkat Edilmesi Gerekenler..

Deneyimimiz Şunu Gösteriyor ; Ucuz Fiyat Verip Servis Geç Gelmesi , Toner Temini Uzaması , Arıza Günlerce Yapılamaması , Ucuz Tonerden Dolayı Kağıt Lekeli Çıkarması, Kağıt Sıkışması Gibi Doğan Zararlar Inanın Ucuz Zannettiğiniz Fiyatınız Zararınıza Olur. Web Sayfalarında Yıllardır Kurulmuş Ve 10 Larca Çalışanı Varmış Etkisi Verenler Vardır. Menfaatınız Için Kiralama Hizmeti Alacağınız Firmadan Kuruluş Gazetesi , Ssk Çalışan Sayısını Isteyin Sitesiyle Kıyaslama Yapın.

Müşterilerimizden Derlenen Fiyatlar İse ;

Yazıcılar Ortalama Aylık 13 Euro ‘ 35 Euro Arasında ,

Çok Işlevli Fotokopi Yazıcı Aylık coğunluk 20 Euro ila 70 Euro Arasında ,

Renkli Ürünler ise Aylık çogunluk 35 Euro ila 150 Euro Arsındadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Hizmetlerimiz-1-1024x493.png
Call Now Button