En iyi 100 küresel yenilikçi

Yüksek teknolojiye sahip seramik, elektronik bileşenler, güneş enerjisi ve ofis ekipmanları alanında dünya lideri bir üretici olan KYOCERA Corporation, üç yıl üst üste en iyi 100 küresel yenilikçiden biri olarak kabul edildi*.

Kyocera Corporation, Japonya merkezli bir elektronik şirketidir. Şirketin ürünleri arasında cep telefonları, dijital görüntüleme ürünleri, lazer yazıcılar ve güneş pilleri bulunmaktadır. Şirketin merkezi Kyoto’da yer almaktadır.Kurucusu: Kazuo InamoriKuruluş tarihi: 1 Nisan 1959, Kyoto, Kyoto, JaponyaGenel merkezi: Kyoto, Kyoto, Japonya olarak Yıllardır Tüm ürünlerin satış ve servisini vermekteyiz.

Bize göre müşteri her zaman önce gelir

Yaptığımız her şeyde öncü ruhumuz, ‘Önce Müşteri’ prensibimizle müşteriye ürün ve hizmet sunmaya odaklanmıştır. Nasıl davrandığımız bizim için önemlidir ve her zamanöyledir. “Kutsala saygı duyun ve insanları sevin” sloganımız, insanlara, işimize, şirketimize ve küresel topluluğumuza saygı göstererek adil ve onurlu bir şekilde çalışmamıza rehberlik eder.

* KYOCERA Corporation 2014, 2015 ve 2016 yıllarında En İyi 100 Küresel Yenilikçi arasında yer aldı.

Yeşil düşünmek, yeşil hareket etmek

Kolektif güçlü yönlerimizi, yeşil olma tutkumuzu ve köklü değerlerimizi çevre öncüleri olmak için kullanıyoruz.

Fark yaratmak

Daha yeşil bir dünyaya katkıda bulunmak için ne yapıyoruz? KYOCERA Document Solutions’ın son KSS raporu hepsini açıklıyor. Geleneksel ürünlerden 30ºC daha az çalışan yeni enerji tasarruflu toner gibi ürünlerimizi nasıl daha çevre dostu hale getirdiğimizi ortaya koyuyoruz. ECOSYS yazıcılarımızın Çevre Etiketlerini ve Temiz & Yeşil tesislerimizde çevreyi korumak için neler yaptığımızı ayrıntılı olarak açıklıyor ve gösteriyoruz.

Enerji eylemi

Fosil yakıtlardan yenilenebilir enerjiye geçiş hızını artırmak için inovasyondaki liderliğimizi KSS ile birleştiriyoruz. Kyoto Üniversitesi’nde bir startup ile geliştirilen Tommykaira ZZ, likit kristal ekranlardan elektronik dikiz aynalarına kadar 12 alanda teknolojilerimizi tanıtan bir konsept elektrikli spor otomobil. Ve Japonya’daki Yamakura Barajı’ndaki 13,7 MW tesisi gibi kıymetli tarım arazileri yerine barajlar ve su depoları kullanarak yüzen güneş enerjisi santralleri inşa ediyoruz.

image of green forest

Kyocera Document Solutions Türkiye, Uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC’nin verilerine göre 2020 yılında A3 fotokopi makinelerinde Türkiye Pazar Lideri oldu.

Dünyanın ve Türkiye’nin öncü teknoloji markalarından Kyocera, Türkiye A3 fotokopi makineleri segmentinde 2020 yılında da liderliğini sürdürdü. Uzun ömürlü ve minimum kesinti süreli makineleriyle, bağımsız araştırma laboratuvarları tarafından “Güvenilir” ve “Çok tavsiye edilir” olarak ilan edilen Kyocera’nın; uzun yıllardır Pazar Lideri olmasında müşterilerine sunduğu bu güven ve hizmet kalitesi yatıyor.

Her 5 makineden biri Kyocera

Türkiye A3 fotokopi pazarının liderliğini senelerdir elinde bulunduran Kyocera, bu yıl da %19luk Pazar payıyla pazarın lideri oldu. Son kullanıcı ürünlerinden endüstriyel yazıcılara kadar geniş bir ürün portföyüne sahip Kyocera, tüm fotokopi ve yazıcı segmentlerinde de geçtiğimiz yıla nazaran büyüme payını artırdı.

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil haber hakkındaki görüşlerini şu şekilde aktardı;  

“A3 fotokopi makineleri (MFP), Kyocera olarak pazar liderliğimizi uzun yıllardır sürdürdüğümüz bir segment. Bunun yanı sıra, hedeflerimiz doğrultusunda bu yıl tüm segmentlerde pazar payımızı artırmayı başardık.

Bu yıl genel olarak zorlu olsa da aynı zamanda bizim için yeni başarıların yaşandığı bir yıl oldu. Üretim sektörü için geçen yıl piyasaya sürdüğümüz ilk mürekkep püskürtmeli yazıcımız TASKalfa Pro 15000c’nin ilk satışını gerçekleştirdik.”

Önümüzdeki dönemde, Dünya genelinde yeni normal haline gelen hibrit çalışma ve oluşan hijyen farkındalığının devam edeceğini, buna uygun ürün taleplerinin, dijitalleşme ve güvenlik gereksinimlerinin de uzun vadeli ve sürdürülebilir bir büyüme trendi olacağını öngördüklerini belirten Terzigil, bu kapsamda iki gelişmeden bahsetti:

“Sektörün öncüsü olarak Yapay zeka (AI) teknolojisine ve gelişmiş siber güvenlik özelliklerine sahip yeni A3 renkli MFP’lerimiz TASKalfa 2554ci ve 3554ci’nin piyasaya sürülmesiyle akıllı yazıcı dönemini başlattık.

Bununla birlikte, uzmanlık alanımız olan yazıcı ve MFP ürünlerimizin dışında hem “1 numaralı güvenilir çözüm ortağı olmak” hedefi doğrultusunda ilerleyerek hem de artan talepleri karşılamak amacıyla Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında hizmet vermeye başladığımızı duyurmaktan mutluluk duyarım. Şimdilik sadece mevcut müşterilerimize sunacağımız bu hizmeti, ilerleyen dönemlerde yaymak niyetindeyiz.”

Fiyat Talep Formunu Doldurunuz Hızlıca Dönüş Yapacağız

Call Now Button