En önemlisi,makinayı ucuz almak değil,ucuza kopyayı maledebilmektir.

Ürünün satın alma maliyetinden ziyade, kullanım maliyeti önem kazanmaktadır. Hiç bitmeyen yedek parça masrafları, teknik servis masrafları bir süre sonra ürünün ilk alım maliyetini katlamaktadır. EKONOMİ konseptini benimseyen Kyocera ürünleri en uzun ömürlü yedek parça ve toner ile, diğer markalara oranla kopya başı maliyetinizi %70′e kadar varan avantaj sağlamaktadır.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl yerinde Garantili olduğu gibi yedek parçaları Fotokopi özelliklerde verilen ömür kadar Garantisi olacaktır.Ömür garantilerinde birçok firmanın bilgi veremediğini göreceksiniz.

Merdaneye yansımayan Kyocera Teknolojisi SERAMİK katkılı toner ile Kağıt sıkışmaları artık sizin için son bulmuş olacaktır.

Tüm ürünlerimizde Kyocera teknolojisi olan developer’siz MİCRO toner sistem ile yüksek kaliteli baskı ve bir kalem maliyetten kurtulmuş olurusunuz Özellikle Gri tonlamalı baskılarda farkımız açıkca ortaya çıkmaktadır.

Çok çok az atık toner. Atıkla çöpe giden toneriniz artık Kyocera ‘da yok denecek kadar az.

Ürünlerimizin dış dizaynı Kyocera tasarımcıları tarafından yapılıyor. Böylece çok şık, az kullanım yeri kaplama ve kolay tuşlarla ofis için ideal tipdedir. Birçok tasarım ödülüne sahiptir.

Makinalarımızda holojen lamba yerine florasan ışık kullanılmıştır, bu sayede makinada soğutucu fana ihtiyaç duymaz, makina içine toz çekmemiş olur; bakım çok az ister.

Fotokopi makinaları sürekli servis ile bağı olan ürünlerdir.Bir çok markada karşınızda garantili iken dahi yetkili kurum ve kişiler bulamazsınız, bizde ise Türkiye’nin her yerinde en yaygın servis ağı ve kullanım malzemesi bulabilirsiniz. Garanti ve sonrasında tam müşteri memnuniyetini esas alan markamız tüm sorunlarınıza çözüm bulacaktır. Tüm çalışanlarımızın cep telefonlarından 24 saat ulaşılabilme garantisi veriyoruz.

Piyasada satılan en iyi fotokopi makinesi markası hangisidir ? Her yeni model Fotokopi makinesi iyi midir? Hangi model Fotokopi makinesini almalıyım?
Yeni çıkan bir Fotokopi makinesi özellikleri açısından iyi ve gelişmiş model olsa da bazen eski model bir Fotokopi makinası, yeni makineden çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü çıkabilir. Bu itibarla her yeni model makine iyidir demek mümkün değildir.
Önemli olan Fotokopi makinesini ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kullanım süresine, beklentilerinize, garanti şartlarına, yetkili servislerine göre değerlendirmeniz, teknik hususları da değerlendirdikten sonra (örneğin boyutlar, enerji sarfiyatı, üretim teknolojisi vs.) fiyat & verim faydasına göre değerlendirerek alışveriş yapmanızdır.
Fotokopi makinası kullanım bilgilerine, Fotokopi makinesi çeşitlerine, Fotokopi makinesi kullanım kitapçığı, imalat ve teknik özelliklerine göre sınıflandırmanızda fayda vardır.

Call Now Button