% 100 Müşteri menmuniyet ilkemizdir. 

Gelin herşey dahil yıllık anlaşma yapalım karlı çıkın
Makine ücretsiz bırakıyoruz böylece satınalma gideriniz yok !
Amortisman’da her yıl boşa giden masrafınız yok!
Toner ücreti yok !
Yedek parça ve Servis ücreti yok!
Stok maliyeti yok !
Zaman kaybı , stres yok !
Yıllık ödeme planınız belli, sürpriz maliyetler yok !
Kopyalama faturası kesildiginden net gider gösterirsiniz!
Tl ödeme sistemi olduğundan kur yükseldi farkı yok!

Nasıl’mı yapıyoruz?
Sizden istediğimiz sadece yıllık kaç adet kopya veya çıktı aldığınızı ve hangi özelliklerde makine istediğinizi bize bildirmeniz.Profesyonel müşteri temsilcilerimiz isterseniz telefonda, isterseniz işyerinizde sizleri ziyaret ederek kopya veya çıktılarınızın adedine göre makine modellerini belirleyerek sizler için en uygun çözümü üretecek ve en uygun ücretlendirme ile sizlere teklif sunacaktır.Sunulan teklif için anlaşmaya varıldığı takdirde belirlenen makineler tamamen ücretsiz ve sıfır olarak kurulacaktır. Böylece herşeydahil sisteme geçerek makine, toner,yedek parça ,işçilik (kağıt hariç) vs.. gibi birçok masraftan ve sürpriz maliyet riskinden kurtulmuş olursunuz . Siz sadece yıllık toplam çekim ve çıktılarınızın ödemesini aylık taksitler şeklinde bize yapıyorsunuz, bizde size bunun karşılığında yıllık bedava kopya veya çıktı adedi veriyoruz. Aylık sınır ve adet sıkıntınız olmadan gönül rahatlığıyla çıktı alabilirsiniz çünkü çıktılarınız aylık değil yıllık anlaşma adedine göre ücretlendirilecektir.Tüm makineleri network printer kartı ile standart veriyoruz.
Böylece sizler de asıl yapmanız gereken işlerinizin başında olun tüm sıkıntıları ,arızaları, proplemleri bize bırakın, sizlerde kabul edersinizki bunlarla kaybedeceğiniz zaman çok daha değerlidir.Bu sıkıntılarla uğraşmayı bize bırakın ve değerli zamanınız sizde kalsın.Unutmayınız ki hiçbir ürün ve hizmeti üreticisinden yada ana dağıtıcısından daha ucuza maledemezsiniz.Teklifimizi mutlaka değerlendirin çünkü maliyetlerinizi %60 oranında azaltmayı iddia ediyoruz.

Sayfa Başı Maliyet Anlaşması Nedir?
Artık dünyada dokümanlarınızı çoğaltmak için birçok değişik teknolojiye sahip ürünler mevcuttur.Doğal olarak, ihtiyacımız doğrultusunda bir ürün seçmeden önce ihtiyaca uygunluğunu, ürün teknolojisini, yatırım maliyetini, işletim maliyetini, kullanım kolaylığını vb. gibi birçok etmeni gözeterek seçim yaparız.

Birim Sayfa Maliyetiniz Ne Kadar?
Satın aldığımız makine için kullanılan malzemeleri ve servis / bakım hizmetini genellikle tek bir firmadan temin ederek süreklilik sağlamayı ve daha kaliteli hizmet almayı amaçlarız. Bu sayede işletim maliyetlerini de kontrol edebileceğimizi düşünürüz. Önemle üzerinde durduğumuz konular ;
• Kullanılan malzemelerinin ömrü ne kadar? Fiyatı ne kadar ?
• Hangi parça ne zaman değişmeli ?,
• Gerçekten bu parça değişmeli mi?Yıllık bakım anlaşması gerekli mi?
Satın alma departmanlarının üzerinde durduğu konular genellikle bunlardır.
Aldığınız ürünün tüm kullanım hayatı boyunca yaptığınız masrafları, ürettiğiniz doküman adedine böldüğünüzde birim sayfa maliyetinizi bulabilirsiniz. Ancak, yeni aldığınız ürünün “Birim sayfadaki maliyeti ne kadardır? “ sorusunun cevabını bulmak kolay değildir. Çünkü karşılaşabileceğiniz extra maliyetler üretilen dokümanın içeriğine, makinenin bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığına, kullanıcılara, çalıştığınız firmanın teknik servisinin kalitesine ve biraz da şansa bağlıdır.

Devir Değişti!
Dijital fotokopi makinelerinde aldığınız ürünün sayfa başı maliyetini ilk günden bilmeniz ve yıllar boyunca sabitlemeniz mümkündür. Almış olduğunuz ürün için teknik servisimizle yapacağınız Sayfa Başı Maliyet Anlaşması ile sabit birim baskı bedeli altında :
• Tüm kullanım malzemeleri ( toner, drum, developer vs. )
• Değişmesi gereken tüm yedek parçalar,
• Anlaşma süresi boyunca gerekli yerinde servis işçiliği,
Anlaşma kapsamında size ayrıca bir ücret alınmadan ve sınırsız olarak size sunulur.
Sayfa Başı Maliyet Anlaşması Nasıl Uygulanır ?
Ürünü kiraladığınızda teknik servisimizle yapacağınız bir anlaşmayı müteakip, her ayın sonunda ay içinde yaptığınız baskı adedi ile size önerilen birim sayfa maliyetiniz çarpılarak bulunan tutar Hizmet Bedeli olarak fatura edilir. Ay içerisinde yapacağınız tüm baskılar için gerekli olan sarf malzeme, yedek parça ve bakım desteği sınırsız olarak size sunulur.
Sayfa Başı Maliyet Anlaşması ile ;

Sürpriz maliyetler ortadan kalkar.
• Değişmesi gereken parçalar için sizin onayınıza ihtiyaç gerekmeksizin değişimlerinin gerekli olduğuna teknisyenimiz karar verir ve değiştirir. Parça değişimleri size ek bir maliyet getirmeyecektir.
• Kullanım malzemelerini önce kullanır, yaptığınız baskı adedi kadar ödeme yaparsınız.
• Toner vs. gibi sarf malzemelerini önceden alıp stok maliyetine katlanmak zorunda değilsiniz.
• Stoklu çalışmak zorunda olduğunuz sarf malzemelerinin takibi ve kontrolü için iş gücü ve zaman harcamak zorunda kalmazsınız.
Bırakın tüm prosedürlerle biz uğraşalım, siz sadece makinenizin kaliteli kopya verip vermediği ile ilgilenin

Call Now Button