Merak ettikleriniz. Fotokopi makinesin’de , En iyi fotokopi makinesi, En Ucuz Hangisi , Dünyanın en iyi fotokopi makinesi hangisi ?

Kyocera Document Solutions Türkiye, Uluslararası Bağımsız Araştırma Şirketi IDC’nin Verilerine Göre 2020 Yılında A3 Fotokopi Makinelerinde Türkiye Pazar Lideri Oldu.

Dünyanın Ve Türkiye’nin Öncü Teknoloji Markalarından Kyocera, Türkiye A3 Fotokopi Makineleri Segmentinde 2020 Yılında Da Liderliğini Sürdürdü. Uzun Ömürlü Ve Minimum Kesinti Süreli Makineleriyle, Bağımsız Araştırma Laboratuvarları Tarafından “Güvenilir” Ve “Çok Tavsiye Edilir” Olarak Ilan Edilen Kyocera’nın; Uzun Yıllardır Pazar Lideri Olmasında Müşterilerine Sunduğu Bu Güven Ve Hizmet Kalitesi Yatıyor.

Her 5 Makineden Biri Kyocera

Türkiye A3 Fotokopi Pazarının Liderliğini Senelerdir Elinde Bulunduran Kyocera, Bu Yıl Da %19luk Pazar Payıyla Pazarın Lideri Oldu. Son Kullanıcı Ürünlerinden Endüstriyel Yazıcılara Kadar Geniş Bir Ürün Portföyüne Sahip Kyocera, Tüm Fotokopi Ve Yazıcı Segmentlerinde De Geçtiğimiz Yıla Nazaran Büyüme Payını Artırdı.

“A3 Fotokopi Makineleri (MFP), Kyocera Olarak Pazar Liderliğimizi Uzun Yıllardır Sürdürdüğümüz Bir Segment. Bunun Yanı Sıra, Hedeflerimiz Doğrultusunda Bu Yıl Tüm Segmentlerde Pazar Payımızı Artırmayı Başardık.

Renkli ürünlerimizi inceleyiniz.

Siyah beyaz ürünlerimizi inceleyiniz.

Kiralama sistemi ve Fiyatlarımızı inceleyiniz..

Satınalmak için Fiyatlarımızı inceleyiniz..

Aşağıdaki formu doldurup gönderiniz çok hızlı fiyat listesi göndereceğiz.

Fotokopi Nedir?

Fotokopi makinesi, çeşitli belgeleri ve diğer görsel materyalleri hızlı ve ucuz bir şekilde çoğaltmak için kullanılan bir cihazdır. 

  1. Yazıcı (Printer) Nedir?

Yazıcılar,bilgisayar ortamında üretilen şekil, grafik ve yazıların kağıda aktarılmasını sağlayan araçlardır.

2. Fotokopi makinesi nasıl çalışır?

Normalde zayıf bir iletken iken, ışığa maruz kaldıklarında iyi bir iletkene dönüşen maddelere “fotoiletken” adı verilir.

3.Fotokopi makinasının tonerini nasıl çıkartabilirim?

Sitemizde bulunan teknik servis/kurulum ve destek videoları bölümüne giriniz. Destek videolarında bulunan Kyocera Mita yazıcıların ve Mitaco fotokopi makinalarının toner değişim videolarını izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

4. Fotokopi makinasının atık toner kutusunu nasıl değiştirebilirim?

Sitemizde bulunan teknik servis/kurulum ve destek videoları bölümüne giriniz. Destek videolarında bulunan Kyocera Mita yazıcıların ve Mitaco fotokopi makinalarının atık toner kutusu değişim videolarını izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

5 .Mitaco fotokopi makineleri ile Kyocera,Utax,Olivetti,Trump Adler,OlimpyaOl,Epson fotokopi makinelerinin tonerleri birbiri ile uyumlumu dur?

Mitaco ile Kyocera fotokopi makinelerinin tonerleri birbiri ile uyumludur ancak Trump Adler,Utax,Olivetti,Olimpia,Epson ve fotokopi makinelerinin tonerleri birbiri ile uyumlu değildir.Mitaco ile uyumlu olan fotokopi makinası tonerlerine sarf malzemeler bölümünden bakabilirsiniz.

6. Hangi markalar fotokopi makinası üretir?

Kyocera Mita, Canon, Rex Rotary, Xerox, Gestetner, Hewlett Packard, Konica  Minolta, Lanier, Oki, Oce, Panasonic, Ricoh, Sharp, Toshiba, Savin, Samsung, Hp gibi markalar fotokopi makinası üretimi yapmaktadır.

7. Uzun ömürlü fotokopi makinesi ve uzun ömürlü yazıcı satın almak istiyorum. Her firma kendi fotokopi markasının en uzun ömürlü olduğunu iddia ediyor. Bunu fotokopi satın almadan veya yazıcı satın almadan önce nasıl anlarız?

Fotokopi makinesi satın almak için görüşeceğiniz firmalardan, satın almayı düşündüğünüz fotokopi makinasının ve yazıcının teklifini mutlaka yazılı olarak isteyin ve size gönderecekleri teklifte drum ve toner ömürlerini yazmalarını bizzat söyleyiniz.

8. Fotokopi makinasında yazıcı, tarayıcı ve faks özelliği olması fotokopi makinesinin ömrünü kısaltır mı?

Fotokopi makinasında yazıcı (printer) , tarayıcı (scanner) ve faks (fax) özelliği olması fotokopi makinesinin ömrünü kısaltmaz.

9. Fotokopi makinası kiralama ve yazıcı kiralama nasıl yapılır? Neler Kiralama dâhilindedir?

Bu sistemde müşterinin makine bedeli ödemeden makinenin kullanım hakkına sahip olmasıdır. Kağıt hariç her şey ücretsizdir.

10. Fotokopi makinesi kiralama ve yazıcı kiralama sisteminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Bazı firmalar kurdukları kiralık fotokopi makinelerinin sayaçları ile oynayarak, fotokopi makinelerinin sayaçlarının çift atmasını sağlamaktadır. 

11Fotokopi makinesi kiralamak mı yoksa fotokopi makinesi satın almak mı daha avantajlı?

Aylık kopya adetleriniz 2.000 kopya ve üzerinde ise fotokopi makinesini kiralamak satın almaktan daha avantajlıdır.

12. Fotokopi makinasında kopya başı sistem nedir? Neler kopya başı sistemin dâhilindedir?

Kopya Başı Sisteminde makine mülkiyeti müşteriye ait olup, toner-yedek parça-servis ve tüm malzemeler (kâğıt hariç) satıcı firmaya aittir. 

13. Leasing ile fotokopi makinesi nasıl alınır? Leasing sistemin avantajları nelerdir?

Leasing sistem müşteriye 24 aydan 60 aya kadar eşit ve çok düşük taksitler ile makine verme imkânı tanıyan bir anlaşmadır.

14. Kullandığım fotokopi makinesi için yetkili servis ve tamir noktasını nasıl ulaşabilirim?

başak fotokopi makinelerinden aldığınız, fotokopi makineleri ve yazıcıları 2 yıl yerinde servis ve garantilidir. 

15. En ucuz fotokopi markası hangisi?

En önemlisi,makinayı ucuz almak değil,ucuza kopyayı maledebilmektir. Uzun ömürlü parça ve toner ile mümkündür.

16.Fotokopi Makinesi satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

Günümüzde fotokopi makinesi, bütün iş yerleri için gerekli, çağdaş ve vazgeçilmez bir büro gerecidir. 

17. Neden Fotokopi Kiralama?

Aylık almış olduğunuz kopya adetleriniz yüksek ise fotokopi kiralama yönetemi firmalar için çok avantajlı bir çözümdür. Devamı için tıklayıız. 

18. Fotokopi kiralama fiyatları nasıl belirleniyor?

Fotokopi kiralama fiyatları ihtiyacınız olan makineye ve almış olduğunuz kopya miktarına göre değişiklik göstermektedir.  

19. Neden sitenizde fotokopi fiyatları ve yazıcı fiyatları yazmıyor?

Sitemiz de fotokopi makinası fiyatlarını yazmamamızın sebebi sizlerle telefonla veya yüz yüze görüşerek ihtiyacınız olan ürüne yönlendirmektir.  

20. İhtiyacımıza uygun yazıcıyı nasıl belirlerim? Yazıcı satın mı almalı yoksa yazıcı kiralamalı mı?

Firmaların en çok mali giderleri yazıcılardır. Yazıcılar fiyat olarak uygun olsa da sarf malzeme olarak çok pahalıdırlar. 

21. Kiralık sistemde kurduğunuz fotokopi veya yazıcı sıfır mı? sayaç kontrolden anlaşılır.

Dijital fotokopiler’ de eski sisteme göre zordur ama sayaç değiştirmek bazı modellerde mümkündür.

Sorularınız yada fiyatlar için arayabilir veya form doldurup gönderebilirsiniz..

Call Now Button